Фестиваль науки в УФМЛ

21.05.2015
16 травня 2015 року в Українському фізико-математичному ліцеї відбувся Дня відкритих дверей. В рамках цього заходу вперше проведено «Фестиваль науки УФМЛ».

Учні ліцею під керівництвом своїх учителів представили для абітурієнтів та їхніх батьків демонстраційні досліди з фізики, хімії та біології. Кафедра інформатики представила ряд цікавих проектів, що були розроблені учнями на уроках інформатики. Свої доробки показала також кафедра математики УФМЛ.

Учнівські роботи зацікавили всіх відвідувачів та викликали багато запитань у абітурієнтів. Задоволеними залишилися також учні УФМЛ, які гідно представили рідний ліцей.

Дякуємо співробітникам фізичного факультету та декану факультету М. В. Макарцю за допомогу в проведенні дослідів з фізики та надання необхідного обладнання.