Студенти кафедри комп’ютерної інженерії отримали сертифікати Академії Cisco

30.04.2015
На факультеті радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем відбулося чергове вручення сертифікатів про закінчення навчання за авторизованим курсом компанії Cisco Systems. Декан факультету професор Ігор Анісімов у присутності завідувача кафедри комп’ютерної інженерії Сергія Погорілого та викладачів кафедри вручив студентам першого курсу сертифікати міжнародного зразка про закінчення навчання за навчальною програмою IT Essentials.

IT Essentials — це практичне профорієнтаційне навчальне середовище, що допомагає студентам розвивати базові комп'ютерні та професійні навички. Даний курс дає студентам можливість підготуватися до початку роботи в сфері інформаційно-комунікаційних технологій та отримати в майбутньому сертифікат CompTIA A+. Це забезпечує студентам конкурентну перевагу на ринку праці і сприяє просуванню кар'єрними сходами. Крім того, курс містить вступ до навчальних програм Cisco CCNA, CCNA Security та CCNP, що їх студенти факультету будуть засвоювати на старших курсах.

Факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем