Відбудеться зустріч з представниками Європейської географічної асоціації

27.04.2015

7 травня 2015 року о 13:00 в аудиторії 312 на базі географічного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка відбудеться зустріч з представниками Європейської географічної асоціації (EGEA).

На Вас чекатимуть:
Niels Grootjans (Нільс Гроутянс) — молодший науковий співробітник Університету Радбоуд в Неймегені (Нідерланди) та
Petronela Bordeianu (Петронелла Бордеяну) — секретар Ради Європейської географічної асоціації.

На зустрічі будуть обговорені перспективи участі молоді у розвитку європейської географічної науки. Європейські гості розкажуть про принципи роботи Європейської географічної асоціації.

Для студентів це унікальна можливість познайомитися з Європейською географічною асоціацією, взяти участь у культурних та наукових обмінах по всій Європі, отримати додаткові та альтернативні можливості для навчання.
Молоді науковці, викладачі та співробітники зможуть поспілкуватися на хвилюючі теми з європейськими колегами.

Робоча мова зустрічі англійська.

Контактна інформація: Нікітенко Олена +38 (063) 590-37-44

Географічний факультет