Вижити і перемогти у гібридній війні: Євген Магда у КНУ

24.04.2015
24 квітня, до Дня книги та авторського права відомий політолог Євген Магда прочитав для студентів Шевченкового університету лекцію, присвячену явищу гібридної війни та презентував власну книгу.

Гібридна війна – нова форма міжнародних відносин. Росія використовувала цей механізм для підкорення України своїм інтересам в умовах формального збереження її суверенітету. Євген Магда у своїй книзі «Гібридна війна: вижити і перемогти» розповідає про історичний, енергетичний, інформаційно-психологічний аспекти гібридної війни, називає причини, через які Україна стала жертвою агресії з боку Росії. Автор усебічно аналізує причини послаблення України (однією з основних є багаторічна відсутність реформ), зазначає головні прояви агресії і пропонує рецепт перемоги в протистоянні з найбільшою державою світу.

Фото: прес-центр