КНУ взяв участь у Генеральній Асамблеї Союзу геологів

24.04.2015
З 12 по 17 квітня у Відні відбувалося одне з найбільших геологічних зібрань світу – Генеральна Асамблея Європейського Геологічного Союзу 2015 (EGU 2015). Захід включав близько 14 000 усних та поcтерних доповідей, виставку провідних міжнародних видавництв, університетів та компаній. Наш університет представляв докторант ННІ «Інститут Геології», експерт національного контактного пункту програми «Горизонт 2020» Олександр Меньшов з двома доповідями. Результати досліджень отримані у рамках тісної співпраці із партнерами університету Миколаса Ромеріса, Литва. За результатами асамблеї одержані пропозиції щодо стажування та навчання студентів, аспірантів та молодих вчених у провідних університетах світу з отриманням відповідних стипендій. Триває налагодження контактів для співробітництва у рамках міжнародних проектів «Горизонт 2020», НАТО, COST, публікації у іноземних виданнях.

Докторант ННІ «Інститут геології»,
Олександр Меньшов