«Телевізійне інтерв’ю в часи інформаційних воєн»

24.04.2015
Це назва тренінгу, що його 23 квітня провів Андрій Куликов, журналіст і медіатренер, в Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. В аудиторії були студенти з 13 вишів України – Вінниці, Житомира, Запоріжжя, Києва, Маріуполя, Одеси, Харкова, Черкас та Сум. До учасників тренінгу приєдналися за допомогою онлайн-телемосту Запорізький національний університет та Маріупольський державний університет. Андрій Куликов розповів про головні журналістські стандарти й безпекові норми сучасного телеінтерв’ю, поділився власним досвідом спілкування з людьми різних політичних поглядів, дав поради майбутнім журналістам щодо технології підготовки телеінтерв’ю в «гарячих точках» країни. На практичній сесії студенти намагалися дати відповідь на запитання «навіщо це мені і навіщо це глядачам?» І переконливо на них відповідати.
.