Повідомлення від Координаційної Ради КНУ

24.04.2015
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КНУ-БІЙЦІВ!

Терміново потрібна допомога в забезпеченні необхідними речами 4 наших студентів, які воюють на Сході. Наразі Координаційна Рада КНУ забезпечує : студенткуІнституту філології, студента ФРЕКС, студентку Інституту геології, офіцера ВІКНУ.

Список необхідних речей, які потрібно закупити до 26.04:
- форма ;
- трьохточечний ремінь для автомата;
- підсумок для магазинів;
- підсумок для гранат;
- трьохточечний ремінь для автомата;
- наколінники;
- рукоятка для автомата;
- рюкзак на 20;
- берци 36 ;
- тактичний пояс;
- підсумок швидкого скидання;
- підсумок під магазини;
- підсумок під аптечку;
- підсумок гранатний;
- ноші м’які;
- форма;
- берци 37;
- шкарпетки 37;
- тактична платформа на стегно;
- підсумки для ВОГ-25, 2 шт. по 2 гранати;
- набір для чистки автомата;
- бронежилет;
- дощовик.

Перерахувати кошти можна на картку ПриватБанку 5168 7572 7503 9784 (Діана Абдуллаєва, координатор Ради КНУ). Закупити необхідне ви можете самостійно! Закупку та відправлення можна перевірити особисто. Звіти діяльності Координаційної Ради КНУ публікуються кожного місяця останнього числа в соціальних мережах Facebook та VKontakte: knukrada або#КНУКРада.
За детальнішою інформацією звертайтеся: 0631595258 - Діана Абдуллаєва.

Повідомляємо, що КР КНУ з 7 квітня закликала весь КНУ долучитися до збору коштів для закупки необхідного спорядження студентам історичного факультету Славі та Ігорю, відправлених в зону АТО. Однак батальйон був виведений із зони АТО, а студент Ігор отримав травму черепа в побутових умовах. Тому на зібрані кошти були обмундировані інші бійці КНУ.