Дні науки для молодих філософів

23.04.2015
21-22 квітня на філософському факультеті КНУ імені Тараса Шевченка проходила міжнародна наукова конференція студентів, аспірантів і молодих учених «Дні науки — 2015». Конференція є підсумком річної роботи молодих науковців-філософів. Цього року участь у ній взяли більше 800 осіб. На урочистому відкритті Днів науки студентів та аспірантів привітали декан філософського факультету А. Є. Конверський, проректор з наукової роботи С. А. Вижва, представники вищих навчальних закладів та науково-дослідних інституцій України. Після пленарного засідання розпочали роботу більше 20 секцій, майстер-класів і круглих столів, присвячених різноманітним аспектам історії філософії, етики та естетики, політології, культурології, релігієзнавства.

Фото: Денис Кривопалий,філософський факультет