Співробітники Рахункової палати підвищують кваліфікацію в Інституті післядипломної освіти

16.04.2015

Навчання організоване відповідно до угоди про співпрацю університету з Рахунковою палатою України.

Метою підвищення кваліфікації є вдосконалення професійної підготовки фахівців парламентського контрольного органу у зв’язку з імплементацією міжнародних стандартів ISSAI в Україні.

Термін навчання - два тижні (74 академічні години), під час яких найкращі науковці університету та фахівці в сфері фінансового контролю у формі інтерактивного спілкування з учасниками навчання обговорять проблемні питання здійснення державного аудиту в Україні, опрацюють нові методичні та організаційні підходи до його проведення та зарубіжний досвід.

Результат навчання - складання іспиту та отримання Свідоцтва про підвищення кваліфікації державного зразка.

Інститут післядипломної освіти