Відбудеться футбольний матч пам’яті Святослава Горбенка

15.04.2015
21 квітня 2015 року о 16:30 на стадіоні Київського національного університету імені Тараса Шевченка (просп. Академіка Глушкова, 2 б) відбудеться футбольний матч пам’яті студента ІФ Святослава Горбенка між збірною командою з футболу КНУ та молодіжною командою «Динамо» Київ.

Вхід вільний.

Вшануймо разом пам'ять студента нашого університету Святослава Горбенка, який героїчно загинув під час захисту Донецького аеропорту.

Також 21 квітня о 13:00 відбудеться урочисте відкриття пам’ятної дошки біля лабораторії методики вивчення східних мов, що носитиме ім’я Святослава Горбенка (83 аудиторія Інституту філології). Буде оголошено рішення Вченої Ради КНУ імені Тараса Шевченка про заснування іменної стипендії імені Святослава Горбенка, яку присуджуватимуть студентам-японістам не лише за успіхи у навчанні, а й за активну участь у суспільному житті, громадянську позицію.