Радіофізики почали займатися робототехнікою!

10.04.2015
8 квітня 2015 року на факультеті радіофізики, електроніки та комп`ютерних систем (ФРЕКС) Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулося перше заняття з робототехніки.

Проект FRECSROBOTICS було анонсовано ще в грудні місяці минулого року, що викликало інтерес великої аудиторії студентів факультету та поза його межами. В процесі навчання передбачається освоїти основи автоматики процесів, алгоритми орієнтування, прийняття рішень, відтворити вже існуючі технології розумного будинку та промислових інтелектуальних систем.

Організаторами даного проекту є два студенти магістратури ФРЕКС Сергій Батарчук та Вікторія Гайдар, які переконані, що навчання має бути максимально орієнтоване на сучасні потреби суспільства та його розвиток.

Оригінальне поєднання такого сучасного напрямку, як IT (Software) з класичним для факультету напрямком розробки електроніки (Hardware) задають новий напрямок розвитку як факультету, так і високих технологій в Україні вцілому.