Відбулася нарада з приводу участі КНУ у програмі «Горизонт 2020»

10.04.2015
8 квітня 2015 р. в Залі засідань Вченої ради відбулася нарада з приводу участі окремих науковців та колективів у проектах програми «Горизонт 2020». Заступники деканів/директорів факультетів/інститутів з наукової роботи та міжнародного співробітництва, представники офісу НКП Київського національного університету імені Тараса Шевченка програми «Горизонт 2020», керівники діючих проектів, представники від Ради молодих вчених, керівники фінансових служб університету, працівники відділу міжнародного співробітництва та управління міжнародного науково-технічного співробітництва та інноваційних технологій, генеральний директор «Наукового парку Київського національного університету імені Тараса Шевченка» взяли участь у обговоренні таких питань:
1. Практична реалізація участі науковців у проектах програми «Горизонт 2020»;
2. Створення консорціумів, пошук партнерів для співпраці;
3. Наявні пропозиції, відкриті програми (за всіма напрямками по програмі «Горизонт 2020»);
4. Порядок проходження (подання) заявок на проекти у програмі «Горизонт 2020». Детальніше про програму ЄС «Горизонт 2020» та НКП в КНУ імені Тараса Шевченка ЄС «Горизонт 2020» та НКП в КНУ імені Тараса Шевченка.