Команда університету на моніторинговій зустрічі проекту ТЕМПУС

09.04.2015
7 квітня 2015 року представники команди Київського національного університету імені Тараса Шевченка звітували про вдале впровадження європейського досвіду в рамках звітної зустрічі ТЕМПУС проекту «IMPRESS» – Підвищення ефективності студентських служб (реєстраційний номер проекту 530534-TEMPUS-1-2012-1-UK-TEMPUS-SMGR). Координатором проекту від Київського національного університету імені Тараса Шевченка є проф. Черняк О. І., завідувач кафедри економічної кібернетики, економічного факультету.

У моніторинговій зустрічі взяли участь викладачі провідних національних університетів України – партнерів програми. Серед них Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, Львівський національний університет імені Івана Франка, Донецький національний університет (м. Вінниця) та Київський національний університет імені Тараса Шевченка, який було представлено проректором з міжнародних зв’язків проф. Бехом П.О., доцентом кафедри менеджменту ІІД економічного факультету М.В. Ситницьким, доцентом кафедри економічної кібернетики економічного факультету Г. О. Харламовою, асистентом кафедри економічної кібернетики економічного факультету О. Щабелюком, представниками студентського самоврядування Бачурином Іллєю та Міщенко Миколою.

На зустріч спеціально завітали координатори ТЕМПУС проекту з Нортумбрійського університету Великої Британії – професори Альфредо Москардіні та Ребекка Стретчан.

Наразі навчальний курс «Соціальні компетентності» («Soft Skills») проходить пілотну апробацію у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Він буде запроваджений у навчальні плани декількох факультетів університету з 2015/16 навчального року та пропонуватиметься для вивчення усіма бажаючими студентами, які за умови успішного опанування змісту курсу отримають ТЕМПУС Сертифікат. Викладання курсу здійснюватиметься англійською мовою.

На основі вивчення європейського досвіду, модуль проекту «Підвищення ефективності студентського сервісу» передбачає впровадження у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка комплексної системи допомоги абітурієнтам у прийнятті рішення щодо їх професійного спрямування, а студентам щодо майбутнього працевлаштування.

В рамках перевіреного проектом партнерства, проректор із міжнародних зв’язків проф. Бех П.О. із англійськими колегами домовилися про підписання Меморандуму про партнерство і Еразмус + договору.