Студенти-видавці здобули перемогу на Всеукраїнській олімпіаді!

08.04.2015
38773

Студенти спеціальності «Видавнича справа та редагування» Інституту журналістики повернулися зі Львова з перемогою! Вони вибороли призові місця на Всеукраїнській олімпіаді з видавничої справи та редагування і на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із гуманітарних наук Міністерства освіти і науки України. Заходи відбулися у Львові в Українській академії друкарства.

Перше місце на олімпіаді з ВСР здобула студентка 3 курсу Катерина Дидич. Вона виявила найкращі знання з історії, теорії і практики видавничої справи.

Студентка 4 курсу Олена Яковенко з дослідженням «Цифрова дистрибуція на сучасному книжковому ринку» посіла ІІ місце у конкурсі наукових робіт. Олександра Самойленко (3 курс) представила на конкурсі свою роботу «Книговидання Майдану» і здобула ІІІ місце.

Науковий керівник молодих талантів − доцент кафедри видавничої справи та редагування Марина Женченко.

Щиро вітаємо переможців та їхнього наукового наставника!

Ярослава Прихода, доцент кафедри Видавничої справи і редагування