Відбулися спортивні змагання з плавання

08.04.2015
У басейні спорткомплесу КНУ імені Тараса Шевченка відбулися спортивні змагання з плавання серед збірних команд студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації Голосіївського району міста Києва.

У змаганнях взяли участь 6 команд. Перемогу здобула збірна команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка, ІІ місце посіла команда Національного університету харчових технологій, III місце – команда Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Склад команди КНУ:
1. О. Карпенко, економічний ф-т
2. І. Науменко, юридичний ф-т
3. П. Карбовський , механіко-математичний ф-т
4. С. Косенко, ВІКНУ
5. М. Москаленко, історичний ф-т
6. О. Лященко, ННЦ «Ін-т біології»
7. А. Кулік, ІМВ
8. С. Деркач, ІМВ

Тренер команди – викладач кафедри фізичного виховання та спорту І. В. Глушенко .
Переможці відзначені медалями та грамотами відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації.

Щиро дякуємо студентам нашого університету за гарний виступ і бажаємо перемог у майбутньому!

Кафедра фізичного виховання та спорту Навчально-спортивного комплексу