Науково-практична конференція “Формування нової парадигми страхування” відбулася на економічному факультеті

02.12.2005
Міжнародна науково-практична конференція “Формування нової парадигми страхування” відбулась 1-2 грудня 2005 руку на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

В конференції, яку проводив економічний факультет спільно з Лігою страхових організацій України, взяли участь провідні вчені і фахівці-економісти, відомі підприємці, представники страхових компаній, спеціалізованих громадських організацій з України, Росії, Польщі, Німеччини, Азербайджану, В’єтнаму.

За словами Віктора Базилевича, декана економічного факультету, суть конференції полягає в тому, щоб осмислити економічну природу страхування в нових умовах глобалізаційних викликів. “Формується нова генерація фахівців, які володіють не лише професійними знаннями, а й мають певні риси відповідальності, розуміння складності діяльності, яку проводять, оскільки страхування є практично імунною системою економічного життя суспільства”, - підкреслив декан.

Конференція мала п'ять основних тематичних напрями:
1. Теорія та методологія дослідження страхування. Нові виклики глобалізації.
2. Світовий ринок страхування: тенденції та протиріччя.
3. Страховий ринок України: стан та перспективи розвитку.
4. Страховий менеджмент і страховий маркетинг – сучасні виміри.
5. Підготовка фахівців для страхової діяльності: світовий досвід, національні особливості.

Унікальність конференції полягає в поєднанні теоретико-методологічних досліджень провідних теоретиків, науковців з практичним досвідом професіоналів страхової справи.

Прем’єр-міністр України Юрій Єхануров надіслав привітання учасникам конференції в якому зазначено, що страхування стає все більш привабливою сферою суспільних відносин, активно сегментується і займає свою достойну нішу в структурі економіки України. “ Упевнений, що конференція дасть потужний імпульс для появи свіжих ідей, нових проектів, передових технологій та розвитку страхової справи”, - йдеться у привітанні.

Міжнародна науково-практична конференція “Формування нової парадигми страхування” надала можливість обмінятися досвідом з актуальних питань страхової справи та стала доброю нагодою для молодих учених представити та провести дискусії щодо перспектив подальшого розвитку страхового ринку України та світового досвіду ринку страхових послуг. Видео

Тетяна Воротняк, Прес-центр