Молоді соціологи презентували незалежний часопис «СВОЄ»

03.04.2015
1 квітня у межах ХІІ Міжнародної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених на факультеті соціології відбулася презентація всеукраїнського соціологічного часопису молодих науковців «СВОЄ». Захід відбувався за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні та Ради молодих вчених факультету соціології.

Журнал «СВОЄ», що починався як звичайна факультетська газета соціологів, наприкінці минулого року набув загальнонаціонального характеру та вийшов за межі університетських аудиторій аби стати новим майданчиком для обміну ідеями, пошуку відповідей на виклики, які постали перед соціологічною наукою та соціологами у суспільстві. Головний редактор часопису Михайло Слуквін, голова РМВ факультету соціології Володимир Шелухін та члени редакції Артемій Дейнека й Анастасія Фітісова дискутували з учасниками конференції про необхідність ширших форматів комунікації аніж ті, що існують в межах класичних академічних часописів, публічну соціологію та обговорювали можливі моделі співпраці редакції з різними спільнотами та установами, про майбутні тематичні випуски. На сьогодні журнал завершує підготовку чергового номера присвяченого публічній соціології.

Факультет соціології