Зустріч Земляцтва корейських студентів

31.03.2015
24 березня 2015 року на факультеті навчання іноземних громадян відбулася зустріч Земляцтва студентів Республіки Корея, які навчаються у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

У зустрічі взяла участь консул Республіки Корея в Україні пані БанЧжиЙонг, яка побажала студентам успіхів у навчанні. В.о. декана факультету Олена Задорожна подякувала корейським студентам за сумлінну працю та активність. Студенти прослухали доповідь викладача Гурської Л.І. про перспективи співпраці України та Республіки Кореї. Доповідь перекладав студент факультету Лі Чанг-Соо. Студенти висловили задоволення рівнем підготовки, достатньою мовною практикою, насиченою культурною програмою, доброзичливою атмосферою на факультеті. Разом обговорили проблеми, склали плани на майбутнє, подивилися чудову презентацію про подорожі Україною та країнами Західної Європи, підготовлену студентками Кім Сона та Но Чжиин.