Спорт для всіх

31.03.2015
У спортивному залі корпусу ННІ «Ін-т геології» відбулися змагання з бадмінтону в рамках Спартакіади "Спорт для всіх" серед професорсько-викладацького складу Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Брало участь 12 осіб.

У жіночій першості боротьба була дуже запеклою і долю призових місць вирішили 2 очки. Переможницею змагань стала Богданова Н., ІІ місце – Красовська Г., ІІІ місце – Козятек А. (всі – кафедра фізичного виховання та спорту). IV місце посіла Ракша Д. (ф-т соціології), яка поступилася ІІІ місцю всього 2 очками.

У чоловічій першості І місце посів Молочко М., ІІ місце – Ауербах С. (обидва – географічний ф-т), ІІІ місце – Кузенко В. (ф-т кібернетики), ІV місце – Букрєєв В. (кафедра фізичного виховання та спорту).

Переможці та призери були нагороджені медалями, грамотами.
Головний суддя змагань – старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту Букрєєв В.В.

Дякуємо всім за участь і запрошуємо бажаючих приєднатися до нас у наступних змаганнях.

31 березня о 15:00 у спорткомплексі КНУ імені Тараса Шевченка (пр. Глушкова, 2-Б) відбудуться змагання з шахів серед професорсько-викладацького складу ВНЗ ІІІ-ІV р.а. Голосіївського району м.Києва.
3 квітня о 15:00 у басейні КНУ імені Тараса Шевченка (пр. Глушкова, 2-Б) відбудуться змагання з плавання серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV р.а. Голосіївського району м.Києва.
В рамках Спартакіади «Спорт для всіх» серед професорсько-викладацького складу 4 квітня о 12:00 у спорткомплексі КНУ імені Тараса Шевченка (пр. Глушкова, 2-Б) відбудуться змагання з настільного тенісу.

Кафедра фізичного виховання та спорту Навчально-спортивного комплексу