В Інституті журналістики обговорили соціальні медіа

30.03.2015
26-27 березня в Інституті журналістики відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція на тему “Соціальні виклики для соціально значущої медіадіяльності” . Першого дня було заслухано 18 доповідей молодих науковців. Студенти та викладачі отримали можливість ознайомитися з практикою Асоціації журналістів “Новомедіа”, представником якої стала Юлія Солоха, та телевізійного каналу ICTV, презентованого Віктором Сорокою.

На другий день конференції свої погляди на проблеми, пов'язані з питанням участі медіа у вирішенні соціальних проблем, озвучили в доповідях і виступах громадські спікери. Експерти п'яти організацій та Уповноважений Президента України з прав дитини у форматі “круглого столу” запропонували молодим науковцям та журналістам аналіз важливих суспільних тенденцій. Вони звернули увагу на потребу розвитку соціальної журналістики, соціальної реклами та соціально відповідального медіабізнесу.

Текст: Олена Целуйко, студентка 2 курсу
Фото: Арсен Різун