Зустріч студентів-арабістів з Послом Єгипту

27.03.2015
У середу, 25 березня, в Єгипетському центрі арабської мови та культури Інституту філології відбулася зустріч студентів-арабістів та викладачів кафедри Близького Сходу з Надзвичайним і Повноважним Послом Арабської Республіки Єгипет в Україні паном Усамою Тауфіком Бадром.

Цього разу пан Посол запропонував переглянути стрічку «Доля» (“аl-Masyr”) класика єгипетського національного кінематографу Юсефа Шагіна, а також після перегляду поділитися враженнями. Події історичної драми розгортаються у ХІІ столітті навколо постаті андалузького філософа Ібн Рушда, відомого в Європі під іменем Аверроес, який був суддею і лікарем у Кордові.

Після перегляду фільму студенти подякували шановному гостю за підтримку студентів-арабістів та увагу до питання вивчення арабської мови в Інституті філології.

Зазначимо, що подібні спільні перегляди єгипетських фільмів мовою оригіналу вже стали доброю традицією на кафедрі.

Єгипетський центр арабської мови та культури