“Сучасне мистецтво – нові території” - міжнародна науково-практична конференція

23.11.2005
Міжнародна науково-практична конференція “Сучасне мистецтво – нові території” відбулась на філософському факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка 21-22 листопада 2005 року.

Анатолій Конверський, декан філософського факультету привітав всіх присутніх з початком роботи конференції, підкреслив її значущість та висловив сподівання, що проведення таких конференцій на філософському факультеті стане доброю традицією.

Також на відкритті конференції був присутній Рон Келлер, посол Нідерландів в Україні, який зазначив: “Для мене велика честь відкривати конференцію присвячену сучасному мистецтву, бо вона є дійсно важливою і має дуже велике значення.”

З цікавою і змістовною доповіддю “Проблеми і перспективи розвитку сучасного українського мистецтва” виступила Ольга Костенко, заступник міністра культури та туризму України.

Загалом під час пленарного засідання виступило близько двадцяти доповідачів, після чого розпочалась робота по секціях.