Зустріч з грузинськими реформаторами

13.03.2015
12 березня 2015 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка Ліга Студентів АПУ разом із Науковим товариством студентів юридичного факультету КНУ провела зустріч з грузинськими експертами в сфері державної політики. До університету завітали

Гіоргі Вашадзе, Член Парламенту Грузії (2012-), Заступник Міністра юстиції Грузії (2010 - 2012);

Давид Сакварелідзе, Член Парламенту Грузії (2012-), Заступник Генерального прокурора (2009 -2012); Заступник Генерального Прокурора України (2015 -);

Давид Кізіріа, експерт Фонду «Інновації та розвиток».

Вони розповіли про розвиток системи прокуратури і створення Антикорупційного Бюро, можливості працевлаштування для кожного бажаючого (пройти всі рівні відбору зможуть, безсумнівно, лише найдостойніші та професійні люди). Запропонували створити ініціативну групу молоді, яка зможе займатися законотворчим процесом зсередини, реформою системи прокуратури та бути спостерігачами, а може навіть і критиком, всіх процесів.
Запрошуємо всіх бажаючих долучатися до студентської ініціативи, адже разом ми сила!

На зустріч пройшло 175 слухачів з усієї України: з Києва, Харкова, Одеси, Полтави, Львова та інших міст. Зважаючи на те, що захід був орієнтований не лише на студентів, цим скористалися і люди, які давно вже полишили стіни своєї альма-матер, але зацікавлені в прогресивних змінах в нашій державі на краще.