Університет розпочинає співпрацю з видавництвом Springer

12.03.2015
Springer Science+Business Media — це міжнародна видавнича компанія, що спеціалізується в першу чергу на електронній публікації академічних журналів і книг. 11 березня у рамках ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Наукова комунікація у цифрову епоху» у Науковій бібліотеці ім. М. Максимовича відбулася лекція менеджера з питань ліцензування компанії Springer пана Арва Фалазі. Наукова спільнота Шевченкового університету мала змогу поставити питання та з’ясувати умови публікації у Springer. Було обговорено питання тестового доступу нашої бібліотеки до ресурсів Springer, що забезпечить оперативне отримання найактуальнішої наукової інформації. Пан Арва Фалазі запросив усіх присутніх на майстер-класи по роботі з онлайн-платформою, що будуть проводитись у КНУ найближчим часом.