VІІ Чемпіонат Військового інституту з більярду

16.02.2015
15 лютого у Більярдному клубі „ПРОМЕНАДА” відбувся VІІ Чемпіонат Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка серед науково-педагогічних працівників з більярду „Вільна піраміда”, присвяченого пам’яті генерал-лейтенанта С.А. Жукова.

Володарем Кубка став ст. лейтенант запасу П.П. Попов, друге місце посів полковник В.В. Ворона і третє місце ст. лейтенант Р.Ю. Бобир.

У турнірі „ Білія ” (забита кількість куль до першої помилки ) чемпіоном став полковник запасу О.О. Безносюк, друге місце посів полковник В.В. Ворона, третє — полковник запасу О.Г. Міхно.

1 березня 2015 року у Більярдному клубі „ПРОМЕНАДА” відбудуться головні змагання 2015 року — особисто-командний Кубок Ректора КНУ імені Тараса Шевченка серед науково-педагогічних працівників з більярду „Вільна піраміда”. Початок змагань о 10.00.

Заяви подають секретареві Асоціації (тел. +380679073288, ел. адреса alexbeznosyuk@mail.ru), термін подачі заяв — до 28 лютого.

Секретар Асоціації більярду
КНУ імені Тараса Шевченка