«Діалог культур: Схід-Захід»

04.02.2015
29 cічня 2015 року на факультеті навчання іноземних громадян у межах заходів постійно діючого «Мовного клубу» для тих, хто обрав своїм фахом англійську мову та літературу, відбулася зустріч із носієм мови, учасником волонтерської організації, громадянином США Джоніелем Ча. Студенти з Туркменістану, Гани, Кенії з інтересом прослухали розповідь Джоніеля про освітню систему його країни, програми навчання та міграційного супроводу іноземних громадян, про студентське дозвілля.

Багато що виявилося присутнім знайомим, а знайдені паралелі швидко розтопили крихти будь-якого офіціозу. Відбувся жвавий, зацікавлений діалог, в якому знайшлося місце обговоренню культурних традицій, мистецтва, побуту, спорту. Задоволення зустріччю зростало від того, що всередині англомовного простору ніхто не почувався стороннім, а мовна впевненість породжувала бажання знати англійську ще краще.