Тривають освітні конкурси програми Європейського Союзу Еразмус+ у сфері вищої освіти

23.01.2015
21 січня 2015 року проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) КНУ імені Тараса Шевченка Петро Бех провів нараду із заступниками деканів факультетів і директорів інститутів з міжнародного співробітництва.

На зустрічі були представлені актуальні конкурси Еразмус+ для мобільності і розвитку потенціалу (екс-Темпус), пропозиції від європейських університетів щодо спільної участі в проектах, обговорено питання залучення партнерів до реалізації спільних ініціатив в рамках програм Еразмус+ та у подальшому в рамках програми ЄС з досліджень та інновацій Горизонт 2020.

Зокрема, наразі триває подача спільних пропозицій від університетів на такі конкурси:

Співпраця між університетами для започаткування навчальної мобільності – до 4 березня 2015 р.
Спільні магістерські програми Еразмус Мундус – до 4 березня 2015 р.

Розбудова потенціалу у сфері вищої освіти (ex-Tempus) – до 10 лютого 2015 р.

Заходи Жана Моне – до 26 лютого 2015 р.

У рамках оголошених конкурсів програми Еразмус+ для мобільності і розвитку потенціалу (екс-Темпус) вищі навчальні заклади України мають можливість створювати партнерства з вищими навчальними закладами держав-членів ЄС та інших країн, запроваджувати міжнародний обмін студентами та викладачами, модернізувати навчальні програми, зміцнювати зв'язки між університетами і суспільством, тощо.

До відділу міжнародного співробітництва надходять пропозиції від європейський університетів щодо започаткування кредитної мобільності в рамках Еразмус+ на основі міжінституційних угод. Це такі провідні європейські вищі навчальні заклади, як:

Болонський університет, Італія,
Констанцський університет, Німеччина,
Університет Валенсії, Іспанія,
Університет Гранади, Іспанія,
Вільнюський університет, Литва,
Університет Миколаса Ромеріса, Литва,
Каунаський технологічний університет, Литва,
Варшавський університет, Польща,
Варшавська школа економіки, Польща,
Університет Тампере, Фінляндія.

Відділ міжнародного співробітництва пропонує факультетам та інститутам КНУ вносити свої пропозиції щодо тематики та переліку європейських університетів для залучення до міжнародного партнерства в рамках програм ЄС в галузі вищої освіти.

Пропозиції просимо надсилати на електронну адресу відділу міжнародного співробітництва umz@univ.kiev.ua. .