Дякуємо активістам Координаційної ради КНУ!

30.12.2015
26 грудня відбулося нагородження активістів Координаційної ради, Студентської гвардії, Студентського фронту та студентів нашого університету, які захищають суверенітет та територіальну цілісність України на Сході. Почесні грамоти та подяки активістам вручив проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Бугров.

Приємно зауважити, що серед нагороджених були і викладачі університету, які допомагають студентам організовувати проекти, спрямовані на забезпечення наших бійців у зоні бойових дій.

Координаційна рада КНУ висловлює подяку всім студентам та викладачам університету, завдяки яким було зібрано більше 400 тис.грн. (на які були придбані необхідні речі), а також теплий одяг, медикаменти та листи бійцям. Дякуємо за вашу небайдужість та теплі серця!

Координатори студентської робочої групи
Координаційної ради КНУ