В IT-інфраструктуру університету впроваджено обладнання магістрального рівня

30.12.2015

29 грудня 2014 року в мережеву інфраструктуру нашого університету впроваджено модульний багаторівневий комутатор Cisco Catalyst 6509. Даний клас обладнання забезпечує швидкодію на рівні кількох сотень мільйонів пакетів в секунду та може працювати в опорних мережах, що обслуговують магістральні канали з пропускною здатністю до 10Гбіт/с, виконуючи функції масштабованого багаторівневого комутатора для корпоративних мереж та мереж провайдерів послуг.

Протягом наступного року планується перевести всі магістральні з’єднання університету на швидкість передачі 10Гбіт/с.

Інформаційно-обчислювальний центр щиро дякує усім колегам, завдяки яким обладнання даного класу було безкоштовно передано в наш університет: ) ) ) ).