Позачергове засідання Вченої ради КНУ

26.12.2014
25 грудня 2014 року відбулося позачергове засідання Вченої ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Під час засідання згідно з Указом Президента України № 822/2014 відбулося вручення державних нагород та звань науково-педагогічним працівникам та співробітникам Університету. Від імені Президента України їх вручив ректор КНУ, Голова Вченої ради академік Леонід Губерський.

За вагомий особистий внесок у розвиток науки і освіти України, підготовку висококваліфікованих працівників та з нагоди 180-річчя від дня заснування КНУ Національна академія педагогічних наук України також відзначила ряд співробітників університету. Відзнаки вручив президент НАПН України Василь Кремень.

На засіданні Вченої ради було також розглянуто питання «Про обрання на посади деканів/директорів факультетів/інститутів, директора Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича КНУ імені Тараса Шевченка». За результатами таємного голосування обрано: деканом геологічного факультету – Михайлова В. А.; деканом історичного факультету – професора Патриляка І. К.; деканом факультету інформаційних технологій – професора Теслю Ю. М.; деканом механіко-математичного факультету – професора Городнього М. Ф.; деканом факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем – професора Анісімова І. О.; деканом хімічного факультету – професора Воловенка Ю. М, деканом факультету соціології – професора Горбачика А. П. Директором наукової бібліотеки ім. М. Максимовича обрано Сербіна О. О.