«Як викинути Леніна з голів українців?»

12.12.2014
12 грудня у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка розпочала роботу конференція «Як викинути Леніна з голів українців?». Партнерами конференції є посольство Франції, Французький інститут в Україні, Український інститут національної пам’яті, Європейський форум для України та Центр досліджень визвольного руху. З вітальними словами до учасників конференції звернулися: віце-прем’єр-міністр з гуманітарних питань, міністр культури України В’ячеслав Кириленко, голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович, проректор КНУ з науково-педагогічної роботи Володимир Бугров. Конференція працюватиме 12-13 грудня, у ній беруть участь відомі українські і зарубіжні науковці, журналісти, громадські діячі. Головні питання, що обговорюються на конференції, пов’язані з процесами декомунізації країн колишнього СРСР та переосмисленням в них власної історичної пам’яті, принципів політичного й суспільного життя.