ВІКНУ – чемпіони!

10.12.2014
У вівторок, 9 грудня, у Спортивному комплексі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулися фінальні матчі змагань за “Кубок ректора” з футзалу серед студентів нашого університету.

У фінальній, чесній та безкомпромісній боротьбі зійшлися збірні географічного факультету та Військового інституту. Перемогу здобула команда Військового інституту, яка посіла І місце та виборола кубок ректора Університету.

Передати привітання від імені ректорату та вручити нагороди переможцям прибув проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв'язки) професор Петро Бех.

Гра була цікавою і напруженою. На останніх хвилинах матчу рахунок був нічийний 2:2, але хлопцям з ВІКНУ за рахунок потужної глядацької підтримки однокурсників вдалося вирвати перемогу у серії післяматчевих пенальті з рахунком 5:4. Військовий інститут — чемпіони!

Ось вони, переможці:

Драчинський Назар
Лопатін Всеволод
Полторась Андрій
Старанчук Петро
Кушнір Євгеній
Невмержицький Євгеній
Чухранов Денис
Титаренко Сергій
Максим Венгер
Соловйов Богдан
Скорейко Денис
Командіров Антон
Буряченко Владислав
Войков Владислав
Омельченко Андрій

Університет вітає ВІКНУ з перемогою!

Військовий інститут
Фото: Андрій Єловіков, прес-центр КНУ