Благодійна акція ІМВ «Огорни свято любов’ю»

08.12.2014
Наближаються новорічні й різдвяні свята, що на них з нетерпінням очікує малеча. Цього року в Україні багато дітей не зможуть прикрасити ялинку і знайти довгоочікуваний подарунок у своїй кімнаті. Вони втратили власні домівки, вони – вимушені переселенці. У цій скрутній ситуації ми можемо допомогти їм відчути свято, адже кожна дитина шукатиме сюрприз від Святого Миколая та чекатиме на різдвяний подарунок!

Пропонуємо Вам разом з близькими, друзями та дітками зібрати подарункову коробку для хлопчика або дівчинки, які обов’язково зрадіють, отримавши святковий сюрприз!
. А ми передамо Ваші сюрпризи до центру допомоги переселенцям у м. Києві (вул. Фроловська, 9/11), де зараз проживають близько 3000 дітей.
Будемо чекати на Вас у к. 262 (кафедра міжнародних медіакомунікацій та комунікативних технологій) до 20 грудня!

Виникли запитання? Звертайтесь!
Ми готові допомогти, якщо у Вас немає можливості привезти Ваші подарунки до Інституту міжнародних відносин.

Контактні особи:
Лук’янчикова Вікторія Юріївна – (067) 113-5553, Панченко Жанна Олегівна – (067) 719-4857
!

Прес-центр ІМВ