Відбулися збори засновників Наукового парку КНУ

03.12.2014
3 грудня відбулися позачергові загальні збори засновників корпорації «Науковий парк «Київський університет імені Тараса Шевченка». Учасники зборів прослухали доповідь генерального директора Наукового парку Віталія Івановича Чернюка про поточний стан справ в організації роботи парку, а також розглянули та затвердили зміни до статуту та засновницького договору. Головним завданням нашого Наукового парку є просування та комерціалізація інтелектуальних і технологічних проектів, розвиток малого підприємництва в науці. Наразі Науковий парк КНУ розвивається, створюється його структура, відбувається налагодження роботи з партнерами, пошук проектів. У складі нашого Парку вже створено 3 центри, до роботи залучаються молоді фахівці.