Презентація сектора науки в Інституті філології

27.11.2014
21 листопада 2014 р. у стінах Інституту філології відбулася презентація сектора науки, організована Науковим товариством студентів та аспірантів Інституту філології. Зустріч молодих науковців з професором Оленою Степанівною Снитко, заступником директора ІФ з наукової роботи, проходила в дружній і конструктивній атмосфері. Пані професор привітала всіх присутніх, відзначивши, що дуже рада бачити в очах молодого покоління те спільне, що об’єднує всіх студентів, аспірантів, викладачів та науковців Інституту філології – жагу до пізнання. Інститут філології Шевченкового університету здавна славиться як потужний науковий, дослідницький, освітній та культурний центр.

Професор Снитко у своїй доповіді розповіла про структуру і традиції, особливості наукового життя Інституту філології. Прес-центр ІФ розповів про можливість публікацій у журналі «Дивослово» та інших фахових і нефахових виданнях. НТСА окреслило перспективи взаємодії з іншими структурними підрозділами КНУ, зокрема в рамках Міжнародної конференції «Шевченківська весна – 2015». На завершення презентації Олена Степанівна Снитко запросила всіх присутніх на відкрите засідання Вченої ради 9 грудня, де буде представлено звіт про наукову діяльність Інституту філології за 2014 рік.

Наукове Товариство Студентів та Аспірантів ІФ