Майстер-клас Романа Лещенка

18.11.2014
13 листопада у Червоному корпусі КНУ відбувся майстер-клас Романа Лещенка, організований Лігою студентів Асоціації правників України. Захід привернув увагу багатьох студентів з різних університетів. Фінансово-правове регулювання офшорних механізмів в Україні зацікавило не тільки юристів, а й студентів-економістів. В аудиторії яблуку ніде було впасти!

Свою розповідь Роман Миколайович розпочав з актуальної інформації про стан української економіки, ознайомив студентів з поняттям офшорів, історією їхнього виникнення та існування, особливостями правового регулювання офшорних механізмів, розповів про нормативно-правову базу, що необхідна для їхньої діяльності, на прикладі Республіки Кіпр.

Студенти і спікер вирішили провести ще одну зустріч для обговорення такої актуальної для України теми.
Дякуємо всім присутнім!

Чекаємо на вас на наступній лекції Романа Лещенка!

Захід організований осередком Ліги студентів АПУ в КНУ ім. Т. Шевченка.

Марина Тетерук