Турнір з міні-футболу на фізичному факультеті

11.11.2014
9 листопада в спорткомплексі університету відбувся турнір з міні-футболу серед команд фізичного факультету, присвячений 180-річчю Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Участь у змаганнях взяли 8 команд з числа студентів та випускників факультету. Впродовж всього турніру кожну команду підтримували вболівальники на трибунах спорткомплексу.

На першому етапі команди в двох групах розігрували право на вихід до півфіналу. Далі переможці півфінальних пар зійшлись в заключному матчі, де й визначався переможець турніру. У результаті безкомпромісної боротьби кубок фізичного факультету здобула команда випускників. Переможці та призери турніру були нагороджені пам’ятними медалями, найактивніших вболівальників відзначено дипломами та заохочувальними призами.

Фізичний факультет дякує всім учасникам турніру за яскраву гру та палку підтримку команд! Окрема подяка Студентському парламенту за допомогу в придбанні нагородної атрибутики. До нових перемог!

Заступник декана фізичного факультету
Курилюк В.В.