Вечір європейського сприйняття

10.11.2014
Київський національний університет імені Тараса Шевченка не залишився осторонь події, що обєднала значну частину молоді Києва минулого тижня. У рамках програми Міжнародного безпекового форуму, що його організовував Європейський молодіжний парламент - Україна, 6 листопада в актовій залі Червоного корпусу університету відбувся Євроконцерт. Євроконцерт - це вечір в офіційному стилі, на якому учасники форуму мали змогу показати свої таланти, співаючи, граючи на музичних інструментах, танцюючи тощо. Окрім учасників Форуму на концерті виступили й представники університету. Пісні у чудовому виконанні хору "Дніпро" не залишили байдужими європейських гостей.

Загальною темою Міжнародного безпекового форуму є "Переосмислення політики безпеки - руйнування старих парадигм". Протягом тижня 150 молодих учасників з 28 країн Європи працювали разом над формуванням спільного бачення політики безпеки в Європі.