Круглий стіл «Об'єднані наукою: перспективи міждисциплінарних досліджень»

10.11.2014
10-11 листопада 2014 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбудеться круглий стіл «Об'єднані наукою: перспективи міждисциплінарних досліджень» приурочений до Всесвтінього дня науки 2014.
Захід проходитиме 10-11 листопада 2014 р. в ауд. № 204 Головного корпусу з 14.00 по 18.00.

Серед учасників круглого столу — провідні науковці Київського національного університету імені Тараса Шевченка:

- Майборода Ростислав Євгенович, доктор фізико-математичних наук, професор кафедри теорії ймовірностей, математичної статистики та актуарної математики механіко-математичного факультету;

- Носік Юрій Володимирович, кандидат юридичних наук, доцент кафедри інтелектуальної власності юридичного факультету;

- Тесля Юрій Миколайович, доктор технічних наук, професор, декан факультету інформаціних технологій;

- Старостіна Алла Олексіївна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри міжнародної економіки економічного факультету;

- Кравченко Володимир Анатолійович, кандидат економічних наук, завідувач науково-дослідним сектором «Центр економічних досліджень».

Відповідальною за проведення заходу призначена Голова Ради Молодих Вчених Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор біологічних наук, доцент кафедри біохімії ННЦ «Інститут Біології» Толстанова Ганна Миколаївна.

Адреса:
вулиця Володимирська, 60
Головний Корпус, 204 аудиторія
Київський національний університет імені Тараса Шевченка.