Філологи подарували госпіталю генератор

08.11.2014
У вересні у «Головному військовому клінічному госпіталі» м. Києва для поранених бійців, які брали участь у бойових діях на сході України, виступали студенти-фольклористи з народного ансамблю української музики «Роксоланія». Саме тоді співробітники кафедри фольклористики вперше дізналися про нагальні проблеми шпиталю та вирішили організувати в Інституті філології збір коштів для придбання дизельного генератора, необхідного для безперебійного постачання електроенергії в реанімації для поранених хлопців. Викладачі та співробітники Інституту за два місяці зібрали потрібну суму грошей і придбали генератор.

7 листопада директор Інституту філології проф. Григорій Семенюк разом зі співробітниками кафедри-ініціатора відвідали «Головний військовий клінічний госпіталь» м. Києва і вручили листи,які написали студенти ІФ пораненим захисникам нашої Вітчизни.

Нехай одужують наші Герої! Нехай завжди буде мир на нашій землі! Слава Україні!

Олександра Касьянова,
Фото – Валерій Попов, прес-центр Інституту філології