НМК з журналістики та інформації на виїзному засіданні у Рівному: дискусії щодо Закону «Про вищу освіту»

30.10.2014
Науково-методична комісія з журналістики та інформації при МОН України під керівництвом директора Інституту журналістики КНУ професора В. В. Різуна провела чергове виїзне засідання 21 жовтня у місті Рівне. На засідання до Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Дем’янчука приїхали директори, декани, заступники та завідувачі кафедр зі всієї України. У засіданні комісії взяли участь представники Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Маріупольського державного університету, Національного авіаційного університету, Львівського національного університету імені Івана Франка, Херсонського та Сумського державних університетів, Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Одеського національного університету імені І. І. Мечникова та інших вишів.

Міжнародний економіко-гуманітарний університет тепло зустрів учасників засідання.

Порядок денний засідання включав у себе розгляд таких питань: про зміст підготовки фахівців за спеціальностями напряму «Журналістика та інформація», про організацію фахових олімпіад, про навчально-методичне забезпечення. Питання умов і можливості переходу на трирічну програму підготовки бакалаврів викликало бурхливі дебати, проте члени комісії змогли досягнути консенсусу.

Учасники засідання вшанували загиблих у зоні АТО журналістів хвилиною мовчання.

Оксана Ромах, Інститут журналістики