Конкурс талантів на географічному факультеті!

16.10.2014
15 жовтня 2014 року в студентському клубі «Планета» відбувся огляд художньої самодіяльності студентів географічного факультету «Таланти І-го курсу», що мав патріотичне спрямування. В огляді взяли участь найталановитіші студенти-першокурсники. У їх виконанні прозвучали чудові українські пісні, прочитані авторські поезії з глибоким патріотичним змістом та представлені картини в стилі Петриківського розпису.

Усіх присутніх зачарували голоси Кіреєвої Аліни, Міщенко Світлани та Штунди Ярослави. Треба також відзначити чудові малюнки та патріотичні авторські вірші у виконанні Бондар Катерини.
Цей огляд вчергове засвідчив, що на географічному факультеті навчаються дуже талановиті студенти.

Всі учасники отримали подяки від декана географічного факультету Я. Б.Олійника. Найкращих виконавців рекомендовано для участі в загально-університетських мистецьких заходах.