Київський університет відзначив День ветерана

04.10.2005
Першого жовтня цього року вперше в Україні відзначався День ветерана. З цієї нагоди трудовий колектив Київського національного університету імені Тараса Шевченка організував ряд заходів для вшанування ветеранів війни і праці. Так, на факультетах та в інститутах були організовані зустрічі студентів з ветеранами, проведено спільне засідання Ради ветеранів війни і праці та Ради старійшин університету та організована в Науковій бібліотеці імені М. Максимовича виставка наукових та науково-методичних праць професорів і викладачів ветеранів війни і праці.

Крім того, 3 жовтня відбулось покладання квітів керівництвом та ветеранами КНУ до Пам’ятного знаку викладачам і студентам університету, загиблим у боях Великої Вітчизняної війни.

Нагадаємо, що відповідно до Указу Президента України від 24.09.2004 року № 1135/2004, цей рік оголошений Роком ветеранів, а пунктом другим вище згаданого Указу встановлено в Україні День ветерана, який повинен відзначатися щороку 1 жовтня.