КНУ вітає учасників ХІ Українського біохімічного Конгресу

07.10.2014
6 жовтня 2014 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка розпочав роботу ХІ Український біохімічний конгрес. Урочисте відкриття відбулося в Актовій залі Червоного корпусу КНУ. Учасників Конгресу привітали члени президії: президент Українського біохімічного товариства академік Сергій Васильович Комісаренко, заступник міністра освіти і науки Максим Віталійович Стріха, почесний співголова оргкомітету ректор КНУ академік Леонід Васильович Губерський, перший віце-президент Академії медичних наук України академік Юрій Ілліч Кундієв, академік НАН Анна Валентинівна Єльська, президент НАН Грузії академік Георгій Квесітадзе, а також голова робочої групи з питань інтеграції Федерації європейських біохімічних товариств (FEBS) професор Матіас Шпрінцл. Сергій Васильович Комісаренко зачитав привітання від почесного співголови оргкомітету Конгресу академіка Бориса Євгеновича Патона, який, на жаль, не зміг особисто відвідати церемонію відкриття.

У Конгресі, що триватиме до 10 жовтня, беруть участь понад 530 науковців із України, Білорусі, Грузії, Німеччини, Фінляндії, Китаю, США та Росії. ХІ Український біохімічний конгрес – це по-справжньому визначна подія для біохіміків, молекулярних біологів та фахівців багатьох суміжних спеціальностей. На Конгресі у паралельному режимі працюватимуть 6 симпозіумів і 5 постерних секцій, проходитимуть круглі столи і конкурс молодих учених.