Відкриття другого сезону у Мистецькому салоні

02.10.2014
1 жовтня великим концертом камерної та класичної музики відкрився
другий сезон 2014/15 р. у Мистецькому салоні Київського національного університету. Присутні насолоджувалися творами К. Сен-Санса, Ш. Гуно, А. Кос-Анатольського, Е. Марріконе, К. Віленського та інших видатних композиторів у виконанні студентів Національної музичної академії України імені П. Чайковського, Київського інституту музики ім. Р. Глієра, солістів-вокалістів та музикантів-віртуозів. Глядачі щиро дякували за втіху музикою виконавцям та організаторам концерту - колективу Молодіжного центру культурно-естетичного виховання університету, що його багато років очолює визнаний фахівець у галузі музикознавства Надія Євгеніївна Максименко. Фоторепортаж з концерту – фотографа Прес-центру КНУ Андрія Єловікова.