Баскетболісти КНУ серед переможців

02.10.2014
30 вересня 2014 року на спортивному майданчику Національного університету біоресурсів та природокористування України відбулись спортивні змагання з баскетболу 3х3 серед збірних команд студентів вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації, які розташовані на території Голосіївського району міста Києва.
Участь у змаганнях брали збірні команди Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Національного університету біоресурсів та природокористування України, Національної академії служби безпеки України, Національного університету харчових технологій, Міжрегіональної академії управління персоналом.
У запеклій боротьбі команда КНУ ім. Тараса Шевченка посіла ІІ місце, поступившись одним очком команді Національного університету біоресурсів та природокористування України, яка посіла І місце. ІІІ місце посіла збірна команда Національного університету харчових технологій.
Склад команди нашого університету: Копилов Павло, Литвиненко Єгор (економічний ф-т), Савчук Сергій (ІМВ), Микитюк Антон (юридичний ф-т). Тренер команди – викладач кафедри фізичного виховання та спорту Безмилов І.М.

Вітаємо нашу команду та бажаємо нових перемог!

Кафедра фізичного виховання та спорту Навчально-спортивного комплексу