Філософи на допомогу армії України

25.09.2014
Філософський факультет зазвичай одним із перших долучається до всіх добрих справ університету і сам досить часто стає їх ініціатором. Участь у благодійних акціях завжди об»єднує всю родину філософського від першокурсників до професорів і співробітників. Ось і 24 вересня Актова зала університету була заповнена представниками факультету на чолі з деканом академіком НАН України Анатолієм Конверським. І хоча філософи завжди з задоволенням приходять послухати і підтримати свої таланти, а їх на факультеті чимало, цього разу вони прийшли не просто на концерт, а у такий спосіб захотіли виявити свою солідарність з усім українським народом і по змозі надати підтримку українським воїнам, які вимушені воювати з чужої волі. На благодійному концерті відбувся добровільний збір кошів на допомогу нашій армії. І нехай зібрана сума не така вже й значна -32 тисячі гривень, але вона внесена у загальний фонд допомоги від чистих душевних поривань справжніх патріотів Батьківщини, яких об»єднує Шевченків університет.