Видатні європейські вчені прочитають лекції у КНУ

22.09.2014
22 вересня 2014 року у КНУ імені Тараса Шевченка відбулася відкрита лекція головного виконавчого директора Південно-Африканського інституту міжнародних відносин д-р Елізабет Сідіропулос. Тема лекції: «Досвід Південної Африки з конституційної реформи, примирення та інтеграція збройних груп – можливі ідеї для України?».

Це перша лекція, що відбулася згідно з угодою та домовленістю про співпрацю між Посольством Швейцарії та Київським національним університетом імені Тараса Шевченка щодо проведення циклу міжнародних лекцій видатних європейських особистостей з питань, що становлять найбільший інтерес для розвитку України.

На лекції були присутні Надзвичайний і Повноважний Послом Швейцарії в Україні та Республіці Молдoва Крістіан Шьоненбергер, проректор з науково-педагогічної (міжнародні зв’язки) Петро Бех.

Згаданий захід Посольство Швейцарії провело у партнерстві з Посольством Південної Африки в Україні.