Розширення співпраці географічного факультету з Відділенням наук про Землю Київської МАН

19.09.2014
18 вересня на географічному факультеті відбулося відкриття нового навчального року у Відділенні наук про Землю Київської МАН. У ньому взяли участь учні і вчителі шкіл м. Києва, які обрали собі теми науково-дослідницьких робіт на цей навчальний рік у відповідних секціях: географія та ландшафтознавство; геологія, геохімія та мінералогія; кліматологія та метеорологія; ГІС в географії. Виступили декан географічного факультету професор Олійник Я. Б., директор Інституту географії академік НАН України Руденко Л. Г., директор Центральної геофізичної лабораторії Косовець О. О., студенти географічного факультету – переможці конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук.

Географічний факультет