У КНУ обговорили тенденції розвитку психології в Україні

19.09.2014
18 вересня 2014 року на факультеті психології КНУ імені Тараса Шевченка відбулася традиційна Всеукраїнська науково-практична конференція «Тенденції розвитку психології в Україні: історія та сучасність».

Організатори конференції: кафедра загальної психології та кафедра соціальної психології. У програмі конференції широко представлена актуальна проблематика сучасних психологічних досліджень. Відкрив конференцію декан факультету психології доктор психологічних наук, професор І. В. Данилюк. Він привітав учасників конференції й побажав плідної, результативної роботи. Декан зауважив, що на початку ХХІ століття відзначається явна тенденція висунення психології на провідні позиції в суспільстві. Завдання психологів і їх спільнот сприйняти і виконати цю історичну місію. Завдання суспільства — усвідомити таку потребу і реальними заходами її задовольнити.

Привітання від Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України висловив заступник директора, доктор психологічних наук, професор І. М. Кокун. Він розповів про ту роботу, що проводить інститут у цей непростий для України час: активно працює кризовий центр медико-психологічної допомоги, фахівці якого надають допомогу бійцям, постраждалим у зоні АТО, а також переселенцям.

З особливою цікавістю учасники конференції сприймали доповіді гостей доктора біологічних наук, професора М. Ю. Макарчука (Інститут біології КНУ), доктора психологічних наук, професора В.О.Васютинського (Інститут соціальної та політичної психології НАПН України), доктора психологічних наук, професора З. О. Кірєєвої (Одеський національний університет імені І.Мечникова), доктора психологічних наук, професора А. В. Фурмана (Тернопільський національний економічний університет) та викладачів Університету доктора психологічних наук, професора Ю. М. Швалба, доктора психологічних наук, професора Н. Ю. Максимової, доктора психологічних наук, професора О. І. Власової та ін.

У роботі секцій взяли участь викладачі, аспіранти, здобувачі факультету психології КНУ та наукових установ України.